Rejestracja AVON- kliknij w obraz

czerwca 27, 2022

Z czerwonych na piękny blond? Dekoloryzacja włosów.

 Witajcie kochani!


Każda kobieta ma swoją historię związaną z włosami. Krótkie-długie, długie-krótkie, czarne-blond, kolorowe-stonowane. Swoją piękną czerwoną czupryną cieszyłam się 2 lata i przyszedł czas zmiany a kusił mocno blond. 

                                                         Mojawłosowa historia
Będąc posiadaczką czerwonych włosów, bardzo dbałam o swoje włosiska. Marzyły mi się długie, pielęgnacje wykonywane w salonie bardzo mocno regenerowały moje włosy. W szczególności dobrze sprawdziła się keratyna, która nie tylko skróciła mój czas modelowania włosów ale też wpłynęła na wygląd włosów, świetnie się prezentowały. Byłam tak szczęśliwa, że są długie...wpadłam na pomysł, że chce być blondynką! Czar prysł..dość dużo włosów poszło do ścięcia przed pierwszą dekoloryzacją. Czy było to potrzebne? Uważam, że nie. To był najgorszy błąd, nie mogłam poradzić sobie z nimi, czułam się bardzo źle w tej długości. 

Pierwsza dekoloryzacja


Druga dekoloryzacja nadal przebija miedziany odcień włosów.Trzecie rozjaśnienie włosówCzwarte aktualne- kolor wyrównany


Aktualny kolor włosów, długość włosów zadawala mnie.


Czy włosy są bardzo zniszczone? Staram się dbać o włoski jak mogę w kolejnych postach pokażę mój plan pielęgnacyjny, są podcinane i kolejny krok to keratynowe prostowanie.
Czy wróciłabym do czerwonych włosów? Na tym etapie już nie, pojawiły się pojedyncze siwe włosy a na mocnych odcieniach są bardzo widoczne. Jednak super było się wyróżniać, spróbować czegoś nowego. Kolor czerwony był bardzo piękny, wymagający, ponieważ płowieje.5 komentarzy:

 1. Wiem właśnie, że takie czerwone włosy szybko płowieją.

  OdpowiedzUsuń
 2. efekt wyszedł niesamowicie:D cudowne włosy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie masz przepiękne włosy :D Czerwień na włosach bardzo mi się podoba, ale bałabym się tego, jakby właśnie wyglądała po czasie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. W każdym ładnie! U mnie nigdy nie zapomnę dekoloryzacji z granatowej czerni do popielu... wszystkie odcienie czerwieni, fioletów, pomarańczy, póżniej siwizna która zmywała się na zieleń, róź i miedz... o zgrozo... szybko wrócilam do ash brown :P

  OdpowiedzUsuń

O mnie

Moje zdjęcie
Magdalena, 23-letnia wesoła dziewczyna, której życiowym celem jest dawanie radości poprzez swoją pracę. Z zawodu technik usług fryzjerskich. Maniaczka kotów i dobrej muzyki. Zakochana w perfumach Chanel. Moje motto:,,Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.''
Copyright © ŚwiatMyLady , Blogger